Gymnastic workshop s Lee Wade Turner v Colliery CrossFit Ostrava

Rádi bychom vás pozvali na gymnastický seminář, který se bude konat v sobotu 3. března 2018 v Colliery CrossFit Ostrava.

 

Seminář povede anglický trénér gymnastiky a kalistheniky trenér Lee Wade Turner Recession Proof Body. Lee má bohaté zkušenosti v oboru a gymnastické semináře a workshopy pořádá po celé Anglii a Evropě už od roku 2012.

 

Seminář je určen pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit ať už v základních cvících s vlastní váhou, nebo objevit nové, náročnější cviky a poznat zajímavé cesty k jejich zdokonalení, vše pod profesionálním dohledem.

 

Překlad do češtiny zajistí náš trenér Jakub Smejkal


 

Popis semináře:

Seminář bude rozdělen na dvě části. Dopolední část bude věnována převážně rozcvičce, cvikům na stabilizaci lopatek a snížení rizika zranění při tréninku. Poté se budeme věnovat základním gymnastickým cvikům (shyby, kliky, kliky na bradlech a muscle-upy), kde budeme pracovat na správné technice a možnostech jak zlepšit celkovou sílu u těchto cviků. Více náročné varianty těchto cviků budou rozděleny na více částí a účastnící budou mít možnost poznat nové cesty k trénování a zdokonalování jednotlivých cviků. Dopolední část bude zakončená náročnějšími workouty, kde se bude pracovat na bradlech, hrazdě a kruzích.


Po obědové pauze přejdeme na pokročilejší cviky jako jsou front lever, back lever a human flag, které budou opět rozděleny do několika částí (progresí) od úplného základu. Dále bude možnost vidět modernější a inovativnější metody přístupu k tréninku tzv. “Street workoutu”, které vyžadují značnou sílu a kontrolu. Finální část bude zahrnovat práci na středu těla (core) zábavnou formou na vysoké hrazdě a bradlech. Seminář bude zakončen formou otázek a odpovědí, kde budou mít účastnící možnost ptát na otázky ohledně semináře, na které vám Lee s radostí odpoví.

 

Hlásit na workshop/seminář se můžete na recepci gymu - popř. na mailu: info@collierycrossfit.com

Kapacita osob na WORKSHOPU: 15-20 !

Cena semináře je: 1300Kč pro členy CCFO a 1450Kč pro ne členy

 

Těšíme se na Vás!