Hrazda na Tvou zahradu je zpět!

Shybu zdar!

 

Možná si pamatujete jeden z našich nejlepších produktů - PULL-UP RIG. Jednalo se o jednoduchou konstrukci z vysoké hrazdy a bradel, vše zabetonováno do nezámrzné hloubky. 

víďa rig

 

Celkem jsem jich v ČR a na Slovensku namontovali přes 100 během 3 let. Dělali jsme dvojité i jinak kombinované instalace, v nejdivnějších místech, na skále, v rezidenčních čtvrtích i na vesnici.

Sami už jdeme jinou cestou, ale protože jsme si za ta léta získali spoustu přátel a rovněž pravidelně dostáváme další poptávky, rozhodli jsme se spojit síly s našimi kamarády z Ostravy, firmou MOVEL

 

Co všechno MOVEL nabízí? 

 

Kromě zakázkové kovovýroby, uměleckého kovářství mají bohaté zkušenosti ve výrobě workout hřišť a konstrukcí na míru. Asi největší realizace je na VŠE v Praze. Další hřiště i menší realizace na míru jsou po celé ČR. 

 

Jak můžou pomoct Tobě? 

 

Potřebuješ konstrukci na svou zahradu, k chalupě nebo např. v obci? MOVEL umí vše. Chceš RIG podle našeho vzoru? Není problém! Sestava na míru nebo typovka Triangl! Stačí ti Monkey-bar? Chceš konzoli na boxovací pytel? Růžovou nebo zelenou hrazdu? Prostě si řekni! 

  • Dvojité práškové lakování s pozinkovaným podkladem
  • Barvy dle vzorníku RAL
  • Individuální konfigurace
  • Uchycení na závitových kotvách
  • Montáž na místě
  • Volba dopadové plochy - trávník, kačírek, pryžové dlaždice a jiné.

 

Ozvi se nám nebo kontaktuj Kubu Čvančaru na tel. +420 797 600 500 a mailu movelinfo@gmail.com

 

Zdraví a sílu! Cvič doma!!

 

 

3                                                   IMG_6974

 

 

B_8098