Naše oblečení - proč tri-blend a jak to bude s designem?

Shybu zdar, na hrazdě i na triku! 

 

Když jsme se rozhodovali, jakou cestou jít při návratu k oblečení, řešení se objevilo samo. V našich šatnících se totiž nachází poklady, které udaly jasný směr. 

 

Materiál

Klasická bavlněná trika tu dělá kdekdo a všichni znají výhody i nevýhody. Nikdo taky nechce polyesterová trika, někomu se v nich dělají vyrážky, jsou nepropustná, takže zpotit se v nich je peklo a prostě nejsou pocitově příjemná. 

 

Ale oděvní průmysl zná řešení, totální kompromis: Tri-blend. Jedná se o směs polyesteru, bavlny a rayonu (umělého hedvábí). Zní to plasticky a nepřirozeně? Možná, ale až si ho zkusíš, nebudeš řešit, jak to zní! 

 

Materiál poskytuje absolutní pohodlí během workoutu, běhu nebo jiného tréninku, ale i během klasického denního shonu. Díky směsi 50 - 25 - 25 je tričko oproti klasickým složením mnohem měkčí (právě díky rayonu) a reguluje teplo vznikající mezi tělem a tkaninou. Dále neprosakuje jako bavlna, takže se ani nelepí, přiměřeně vede vlhkost, je velice lehké, vzdušné a pocitově je jako druhá kůže!! Triku ale nechybí pružnost a narozdíl od bavlněných s časem prakticky nemění svou velikost. dřív si vytaháš ruky z těla na hrazdě než bys vytahal tri-blend! O scvrknutí platí totéž, ale zde raději bez vtipných hlášek.. :) 

 

V tréninku jsme ho testovali, samozřejmě není venku úplně teplo, ale pod trikem bylo sucho, narozdíl od hlavy pod kšiltovkou a kraťasů s podvlékačkami. Prodyšnost je znát. 

 

Nakonec v něm budeš něm chtít i spát a když ne Ty, tak tvoje žena! 

 

Okamžitá hodnocení po seznámení s materiálem vypadala asi takto: 

1. "To je bomba, přesně takový matroš mám na sobě nejradši. "

2. "V něm bych jen spala."

3. "Ani nevím, že ho na sobě mám, to je boží!"

4. "Nikde žádný tvrdý šev, sedí mi dokonale."

 

A tak v podstatě pořád dokola. 

 

Jak to bylo s těmi šatníky? Je to jednoduché, trika tri-blend vlastníme a používáme už 6 let. Nikdo neříká, že je to rekord a kvalitní bavlněné triko nevydrží stejně, ale je vysoká pravděpodobnost, že nebude mít stejnou velikost a navíc pár dírek. Ale tri-blendy vypadají pořád stejně a jsou pořád stejně pohodlné. 

 

Tri-blend má to nejlepší ze všech světů a proto ho máme i my, děláme to prostě jinak! Nejsme EPIC ale REAL!

 

Design 

Vždycky jsme trika dělali a lidé je rádi kupovali, ale stály spíš stranou našich zájmů, přeci jen jsme se soustředili na železo a příslušenství samotného tréninku. Byla to ale zajisté velká škoda, proto jsme se rozhodli do toho teď šlápnout! Designy budou přibývat, jsme otevřeni nabídkám a sami nabízíme komplexní službu. Kromě vlastních designů umíme připravit custom design pro skupinu, komunitu, týmy, oddíly, brandy či jednotlivce. 

 

 

Limity nevidíme, inspirace je bezedná a tvořivost máme v krvi! 

 

Zdraví a sílu!!